VODOTĚSNÁ NABÍJEČKA 14,6V35A LIFEPO4 (IP65)

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Novinka! Vodotěsná nabíječka 14,6V35A LiFePO4 (IP65) byla speciálně navržena pro nabíjení baterie Rebelcell 12V PRO LiFePO4. Speciálně navržený nabíjecí program zajišťuje bezpečné a automatické nabíjení vaší baterie se správným nabíjecím profilem (napětí / nabíjecí proud). 

Například baterii 12V80 PRO liFePO4 lze nabít za 4 hodiny . 

Tato nabíječka je utěsněna epoxidovou pryskyřicí, takže je ideální pro trvalou instalaci ve vaší lodi .
Přečtěte si více>

 •  Použití: pro nabíjení baterií 12V80 PRO / 12V120 PRO
 •  Krytí: IP65 vodotěsné
 •  Bezpečnost použití: přepětí, přepólování, ochrana proti zkratu, automatické vypnutí
 •  Rychlé nabíjení: plné nabití během 3-4 hodin (12V80 PRO), 5-6 hodin (12V120 PRO)
   
   
Dostupnost Na dotaz
Kód: WC14V35REPR
9 287,60 Kč 11 238 Kč včetně DPH
VODOTĚSNÁ NABÍJEČKA 14,6V35A LIFEPO4 (IP65)
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
WP charger 14.V35A overview
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 • KOMPAKTNÍ A LEHKÝ: nabíječka váží pouhých 3,5 kg.
 • SNADNÁ OBSLUHA: lehký a kompaktní, rychlé nabíjení
 • SPOLEHLIVÝ: vestavěná ochrana: žádné riziko přebíjení. Nabíječka se automaticky vypne, když je baterie plně nabitá. Chráněno proti přepólování, přepětí. zkrat.
 • ZÁRUKA: dva roky.

Vodotěsná nabíječka 14,6V35A LiFePO4 (IP65)  byla speciálně navržena pro nabíjení baterií Rebelcell 12V PRO LiFePO4. Speciálně navržený nabíjecí program zajišťuje bezpečné a automatické nabíjení vaší baterie se správným nabíjecím profilem (napětí / nabíjecí proud). Po dokončení procesu nabíjení se nabíječka automaticky vypne .

Stav procesu nabíjení můžete snadno sledovat prostřednictvím LED indikátoru na nabíječce. Nabíječka je vybavena řadou ochranných prvků , jako je ochrana proti zkratu, přepólování a přepěťová ochrana, které zajišťují, že můžete nabíječku bezpečně používat v jakékoli situaci. Tato nabíječka je utěsněna epoxidovou pryskyřicí , takže je ideální pro trvalou instalaci ve vaší lodi.

Tato nabíječka je určena pouze pro nabíjení baterie Rebelcell 12V PRO. Pokud nabijete jiné baterie, než je uvedeno, může dojít k (neopravitelnému) poškození. Více informací naleznete v naší znalostní databázi.

Doba nabíjení
12V80 PRO: 3-4 h
12V120 PRO : 4-5 h

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.