BATERIE 12V120 PRO LIFEPO4

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

NOVINKA! 12V120 PRO je výkonná LiFePO4 baterie speciálně vyvinutá jako baterie „ vše v jednom “: lze ji použít jak pro startování přívěsného motoru, tak i jako napájení rybářských sonarů, nebo elektromotorů. Kromě toho má 12V120 PRO bluetooth , který lze použít k připojení aplikace Rebelcell a kontrolu nabíjení pro nabíjení při teplotách pod nulou.

 

 • Nabíjejte pouze doporučenou nabíječkou lithiových (LiFePO4) baterií s nabíjecím profilem CC/CV a napětím 14,6V max 50A nebo alternátorem do 150A. Maximální nabíjecí proud alternátoru 165A (60 sec).
 • 2Bezpečně utáhněte šrouby baterie pomocí nástrčného klíče: nesprávně upevněné svorky mohou být nebezpečné a generovat teplo, což může vést k nevratnému poškození vašeho přívěsného motoru, 12V zařízení a baterie!
 • 3Vždy používejte vhodnou pojistku mezi baterii a zařízení, abyste je ochránili.
 • 4Vaše baterie je „vodotěsná“ podle standardu IP67. Abyste se vyhnuli problémům, doporučujeme umístit baterii do vodotěsné nádoby na baterie a/nebo na vyvýšeninu, aby bylo zajištěno, že baterie nebude nikdy částečně nebo úplně ve vodě na dně vaší lodi.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 12120RELIBTA
32 004,13 Kč 38 725 Kč včetně DPH
BATERIE 12V120 PRO LIFEPO4
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
12V120 PRO top side 2
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží

12V120 PRO je výkonná LiFePO4 baterie s bluetooth speciálně vyvinutá jako baterie „ vše v jednom “: jak pro startování přívěsného motoru a/nebo jako napájení rybářských sonarů, nebo elektromotorů. 12V120 PRO je 'drop-in' náhrada startovací/servisní olověné baterie a lze ji nabíjet prostřednictvím přívěsného motoru . Tento všestranný výkonný přístroj se dobře hodí pro nasazení v chladném počasí: funkce Frost Control umožňuje nabíjení i při teplotách pod nulou. A s pohodlnou aplikací Rebelcell můžete mimo jiné sledovat stav nabíjení, teplotu a stav baterie pro den bez starostí u vody. Tato baterie běží na 12V, má výkon 120 Ah (1,54 kWh), váží pouhých 13,8 kg a je vybaven indikátorem stavu baterie v aplikaci a 5letou zárukou.

Lze použít baterii „vše v jednom“.

 • Startování vašeho přívěsného motoru
 • Elektroplavba : jako zdroj a pohon pro 12V elektromotory
 • Rekreace : jako servisní baterie pro plachetní jachty, motorové čluny, karavany a obytné vozy
 • Rybolov : jako napájecí zdroj pro vícedenní použití (více) velkých vyhledávačů ryb

Tuto baterii lze bez problémů použít s jakýmkoliv motorem na trolling nebo elektrickým přívěsným motorem (12V).

Baterie je zcela bezúdržbová a má až 5 000 nabíjecích cyklů . To znamená 5000 nabití a vybití. Je výrazně lehčí než srovnatelná olověná baterie a má mnohem nižší roční ztrátu . Díky vestavěnému Battery Management System se už nikdy nemusíte bát, že byste baterii vybili příliš hluboko a poškodili ji.

 

HLAVNÍ PŘEDNOSTI - 

 • VŠE V JEDNOM: vhodné jako startovací baterie, zdroj energie pro hloubkovou sondu, 12V trollingový motor, servisní baterie v karavanu nebo obytném přívěsu.
 • KOMPAKTNÍ A LEHKÝ: baterie váží pouhých 13,8 kg a je až o 70 % menší než ekvivalentní olověná baterie.
 • FROST CONTROL: předehřívání článků umožňuje nabíjení při teplotách pod nulou.
 • APLIKACE: pro zobrazení stavu nabití, proudu, nabíjecích cyklů, teploty, stavu baterie.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE - 

 • Nabíjejte pouze doporučenou nabíječkou lithiových (LiFePO4) baterií s nabíjecím profilem CC/CV a napětím 14,6V max 50A nebo alternátorem do 150A. Maximální nabíjecí proud alternátoru 165A (60 sec).
 • Bezpečně utáhněte šrouby baterie pomocí nástrčného klíče: nesprávně upevněné svorky mohou být nebezpečné a generovat teplo, což může vést k nevratnému poškození vašeho přívěsného motoru, 12V zařízení a baterie!
 • Vždy používejte vhodnou pojistku mezi baterii a zařízení, abyste je ochránili.
 • Vaše baterie je „vodotěsná“ podle standardu IP67. Abyste se vyhnuli problémům, doporučujeme umístit baterii do vodotěsné nádoby na baterie a/nebo na vyvýšeninu, aby bylo zajištěno, že baterie nebude nikdy částečně nebo úplně ve vodě na dně vaší lodi.

 

 • ŠPIČKOVÝ VÝKON: hluboké vybití (až 100 %) bez negativních dopadů na výkon nebo životnost.
 • VELMI SNADNÉ POUŽITÍ: nabíjí se přímo přes alternátor a běžnou nabíječku, kompatibilní se všemi 12V trollingovými motory a hloubkovými sondami. Splňuje požadavky Mercury Marine® 2022 pro lithiové startovací baterie.
 • SPOLEHLIVÁ A DLOUHÁ ŽIVOTNOST: vestavěná ochrana proti zneužití prostřednictvím BMS a životnost až 10 let. IP67 vodotěsný.
 • ZÁRUKA: pět let.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 12V Baterie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg
Bezpečnostní třída (IEC 529): IP67
Bluetooth aplikace: Ano, pro stav nabití, proud, teplotu, životnost.
EqPb (srovnatelná olověná baterie): Až 12V200Ah
Hmotnost: 13,8 kg
Chemie: LiFePO4
Indikátor stavu nabití: Ano, prostřednictvím aplikace Rebelcell BT
Integrované vyvažování buněk: Ano
Kapacita (C1-C20): 120Ah
Kontrola mrazu: Ano, funkce předehřívání článků
Maximální nabíjecí proud: 50A (nabíječka) / 165A (až 60 sekund - alternátor)
Maximální nepřetržitý výboj: 150A
Nabíjecí napětí: 14,6V ± 0,2V
Nabíječka LiFePO4 14,6V20A: doba nabití - 6-7 h.
Nominální energie: 1,54 kWh
Nominální napětí: 12,8V
Ochrana proti vysoké teplotě: Ano
Ochrana proti zkratu: Ano
Podpěťová ochrana: Ano
Rozměry (v mm): 318 x 185 x 144
Samovybíjení: 2-4% měsíčně
Špičkový výboj / startovací proud (2s): 950 A při 15 °C / 800A @ -7°C / 450 A @ -20 °C
životnost ​​80 %: 7500 cyklů
Životnost ​​100%: 5000 cyklů

LITHIOVÁ BATERIE 12V 120 PRO

LITHIOVÁ BATERIE 12V 120 PRO

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.