POWERBANKA POWER REBEL 48K

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Power Rebel 48K je odolná, vysokokapacitní powerbanka (48 000 mAh / 153 Wh). Je vybaven 2x porty USB-A pro rychlé nabíjení (QC3.0) a USB Power Delivery (PD) přes USB-C pro ultra rychlé nabíjení. LED světlo a 12V zásuvka pro napájení všech vašich 12V zařízení. To z něj dělá dokonalý venkovní napájecí zdroj pro rybaření, kempování a festivaly. 

  •  Vysoká kapacita: nabije váš telefon až 15krát nebo tablet až 5krát. Nabíjí současně až 3 zařízení prostřednictvím 2 x USB-A a 1 x USB-C zásuvek pro rychlé nabíjení.
  •  2V zásuvka: 12V zásuvka pro všechna vaše 12V zařízení
  •  Váš balíček: Power Rebel 48K, 15V2A DC nabíječka, držáky, uživatelská příručka.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: PWRREBEL48K
3 491,74 Kč 4 225 Kč včetně DPH
POWERBANKA POWER REBEL 48K
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží
  • VYSOKÁ KAPACITA A SUPER RYCHLÉ NABÍJENÍ: nabije váš telefon až 15krát nebo tablet až 5krát. Technologie Quick Charge (QC3.0) umožňuje rychlé nabíjení (např. úplné dobití Samsung Galaxy S9 za 1,5 hodiny) Nabíjí současně až 3 zařízení přes 2 x USB-A a 1 x USB-C rychlonabíjecí zásuvky.
  • NABÍJENÍ POWER DELIVERY (PD) PŘES USB-C: rychle nabijte svůj notebook (např. plné dobití Macbooku Pro 15' za 1,5 hodiny) nebo připojte svůj telefon (iPhone, Samsung atd.) k jinému zařízení (vhodné pro nabíjení PD) a nabijte až 5x rychlejší než se standardní nabíječkou.
  • RYCHLÉ NABÍJENÍ: snadno dobíjejte pomocí DC adaptéru (součást dodávky), USB-C/PD nebo USB zásuvky počítače. Stav nabití se zobrazuje na integrovaném LED indikátoru stavu nabití.

Návod k použití Power Rebel 48K

  • VÝKONNÉ LED SVĚTLO: bílá LED a jantarová LED. Plně nabitý Power Rebel 48K může poskytnout až 3 dny bílého světla.
  • 12V ZÁSUVKA: napájení pro veškeré vaše 12V zařízení do 150W (např. kempingové světlo, nafukovací pumpa, elektrický ventilátor, rybářský naviják, záložní napájení pro echolot atd.).
  • VENKOVNÍ ODOLNOST: s vestavěným bezpečnostním prvkem. Díky pouzdru odolnému proti nárazům a povětrnostním vlivům je Power Rebel 48K vhodný pro venkovní použití. 'Smart PCB' zajišťuje ochranu před vstupním/výstupním přepětím, přebitím, hlubokým vybitím a vysokými proudy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Powerbanky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Typ baterie: LiFePO4
Kapacita: 48000mAh
Hmotnost: 1,5kg
Rozměry (dxšxv): 208 x 148 x 38 mm
Vstup (Micro-USB / USB-C): 5 - 15 V @ 3,0 A, 20 V @ 2,25 A
Výstup USB-AI: 3,6–6,5V/3A, 6,5–9V/2A, 9–12V/1,5A
Výstup USB-A-II: 5V/2,4A
Výstup 12V: 12V13A max
Indikátor stavu nabití: Ano, přes 4 LED
LED světlo: Jantarové výstražné světlo a jasné bílé světlo
Bezpečnostní třída: IP54
Osvědčení: CE / FCC / RoHS

POWERBANKA POWER REBEL 48K

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.