TAŠKA NA BATERIE VELKÁ

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Taška na baterie Rebelcell L chrání vaši baterii 12V35 AV / 12V50 AV / 12V70 AV před deštěm a vodou . Vyrobeno z pevného EVA materiálu, má svařované švy s odolnými zipy a pevnými držadly. A zobrazení stavu nabití můžete sledovat na průhledné obrazovce v horní části.

  •  Voděodolný: díky svařovaným švům a EVA materiálu je vak na baterie voděodolný a chrání vaši baterii Rebelcell před deštěm a vodou.
  •  Připojení: snadné připojení hloubkové sondy pomocí samostatného zipu pro připojení kabelů na boku.
  •  Nosnost a rozměry: až 7,5 kg s extra polstrováním na dně tašky. Rozměry: 25 cm x 16 cm x 22 cm (dxšxv).
  •  Záruka: 2 roky
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: BAGLARGEREB
878,51 Kč 1 063 Kč včetně DPH
TAŠKA NA BATERIE VELKÁ
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Taška na baterie je voděodolná díky svařeným švům a materiálu EVA. Přes otvory na zipu může vniknout voda. Zajistěte, aby v případě ponechání vaku ve vodě hladina vody zůstala hluboko pod zipem. Po použití vždy zkontrolujte vnitřek sáčku a v případě potřeby důkladně vysušte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Nosnost: až 7,5 kg
Rozměry: 25 cm x 16 cm x 22 cm (dxšxv)

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.