USB ADAPTÉR DUO MODEL B

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Duální USB adaptérový kabel pro snadné nabíjení smartphonu nebo tabletu na vodě pomocí 12V baterie Rebelcell. K dispozici ve dvou různých modelech:


b. s konektory M8 (pro všechny 12V baterie se svorkami baterie M8)

.

 

  •  2 USB konektory: pro současné nabíjení smartphonu a tabletu.
  •  Vodotěsné proti stříkající vodě s ochranou: vhodné pro venkovní použití. Automaticky se vypne při zkratu, vysoké teplotě, přepětí, podpětí.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: UAVXXREUA
444,63 Kč 538 Kč včetně DPH
USB ADAPTÉR DUO MODEL B
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží

 

  • Model B: pro všechny 12V baterie s bateriovými svorkami M8

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Napětí V: 12V-18V
Počet zásuvek USB: 2
Napájení: 15 W
Ochrana proti zkratu: Ano
Teplotní ochrana: Ano
Ochrana před vysokým napětím: Ano
Délka kabelu: 32 cm
Konektory: M8

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.