UNIVERZÁLNÍ RYCHLÉ PŘIPOJENÍ

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Quick Connect kabel pro vyhledávač ryb s integrovanou in-line pojistkou (3A/5A). Pro bezpečné spojení mezi 12V baterií Rebelcell a hloubkoměrem na jedno kliknutí.

  •  3 x 4mm2 propojovací kabely: A: délka ~ 40 cm s konektorem XT60 a konektorem ANEN (červený/černý) PA-45. B: ~ 10 cm s jazýčkovým konektorem XT60 a M8. C. : ~ 10 cm s konektorem XT60 a Faston. (připojuje se k vašemu zařízení. Kabel B:
  •  Integrovaná 'in-line' pojistka 3A + extra konektor ANEN PA-45 pro vaše zařízení
  •  Kabel lze připojit jedním kliknutím k vašemu zařízení pro bezpečné a bezpečné připojení.
Dostupnost Na dotaz
Kód: QCFF12VREUA
713,22 Kč 863 Kč včetně DPH
UNIVERZÁLNÍ RYCHLÉ PŘIPOJENÍ
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží
  • V závislosti na konektorech na vaší baterii vyberte buď drát B (s konektorem M8) nebo C (s konektorem Faston) a připojte se k baterii. Poté zaklapněte druhou stranu na místo přes konektor XT60 do odpovídajícího konektoru XT60 na vodiči A.
  • Dále je třeba připojit samostatný konektor ANEN k vašemu hloubkoměru. Nalisujte stříbrné kontaktní body (použijte krimpovací nástroj AMP pro neizolované kabelové konektory) ke kabelům nebo k vašemu hloubkoměru. Po zalisování je třeba kontaktní body zasunout do červeného (pro +) nebo černého (pro -) konektoru, dokud nezaklapnou. Kontaktní body jsou nyní zajištěny a nelze je odpojit. Zasuňte červenou a černou část na místo pomocí černé fólie a připojte ji k odpovídající zástrčce na kabelu Quick Connect FF.
  • Používejte pouze s vyhledávači ryb a jiným vhodným 12V zařízením s maximálním odběrem 10A (a používejte vhodnou inline pojistku, 3A a 5A použití je součástí dodávky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.