SOLÁRNÍ POWERBANKA 26K

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Power Rebel 26K je vysokokapacitní (26800 mAh / 99 Wh) solární powerbanka pro venkovní použití. Nabíjí současně až 3 zařízení přes 1x standardní USB-A a 1x USB-C / 1x USB-A rychlé nabíjení. S bezdrátovým nabíjením, integrovaným solárním panelem a LED světlem se dobře hodí pro použití venku pro pohodlné nabíjení telefonu, tabletu a dalšího USB zařízení. Power Rebel 26K splňuje přepravní směrnice IATA a lze jej vzít na palubu letadla v příručním zavazadle.

  •  Vysoká kapacita: nabije váš telefon až 9x nebo tablet až 3x. Nabíjí až 3 zařízení současně.
  •  Snadné cestování: Power Rebel 26K si můžete vzít na palubu letadla v kabinovém zavazadle.
  •  Váš balíček: Power Rebel 26K, nabíjecí kabel, šňůrka, uživatelská příručka.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: PWRREBEL26K
2 045,45 Kč 2 475 Kč včetně DPH
SOLÁRNÍ POWERBANKA 26K
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží
  • VYSOKÁ KAPACITA A SUPER RYCHLÉ NABÍJENÍ: 9X nebo tablet až 3X. Nabíjí současně až 3 zařízení přes 1x standardní USB-A a 1x USB-C / 1x USB-A rychlé nabíjení. Power Rebel 26K lze snadno dobíjet přes micro-USB, USB-C.
  • SNADNÉ BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ: pokud nemáte po ruce nabíjecí kabel, můžete bezdrátově nabíjet telefon (kompatibilní s Qi / MagSafe).
  • INTEGROVANÝ SOLÁRNÍ PANEL: Power Rebel 26K se automaticky dobíjí prostřednictvím integrovaného solárního panelu, když jste venku. (Poznámka: toto je určeno pouze k dobíjení, nikoli jako hlavní dobíjení).
  • INDIKÁTOR STAVU NABITÍ: stav nabití se zobrazuje na digitálním displeji.

Návod k použití Power Rebel 26K

  • VÝKONNÉ LED SVĚTLO: lze použít ve čtyřech různých režimech: Floodlight, standardní, SOS, baterka. Pokud je Power Rebel 26K plně nabitý, je dostatek energie na 32 hodin nepřetržitého svícení (vysoký režim) až 64 hodin (nízký režim).
  • VENKOVNÍ ODOLNOST: s vestavěným bezpečnostním prvkem. Díky pouzdru odolnému proti nárazům a povětrnostním vlivům je Power Rebel 26K vhodný pro venkovní použití. 'Smart PCB' zajišťuje ochranu před vstupním/výstupním přepětím, přebitím, hlubokým vybitím a vysokými proudy.
  • SNADNÉ CESTOVÁNÍ: Power Rebel 26K si můžete vzít na palubu letadla v kabinovém zavazadle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Powerbanky
Záruka: 2 roky
Typ baterie: Lithium iont
Kapacita: 26800mAh
Hmotnost: 530 g
Rozměry (dxšxv): 176 x 87 x 29 mm
Vstup (Micro-USB / USB-C): DC 5V/3,0A 9V/2,0A 12V/1,5A Max 18W
Solární panel: 1,5W (5,5V@300mA)
Bezdrátové nabíjení: 10W Max (kompatibilní s Qi/Magsafe)
Indikátor stavu nabití: Ano, digitální displej
LED světlo: Ano
Bezpečnostní třída: IP54
Osvědčení: CE, UN38.3, RoHS, FCC

SOLÁRNÍ POWERBANKA 26K

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.