REBELCELL START LiFePO4

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

NOVÝ! Vylepšený Rebelcell Start je nyní k dispozici. Tato špičková voděodolná (IP67) ultralehká lithiová (LiFePO4) startovací baterie je navržena tak, aby bez námahy startovala (benzínem poháněné) přívěsné motory do 250 HP vybavené alternátorem. Navrženo pro optimální výkon za všech povětrnostních podmínek, poskytuje robustní startovací proud a pohodlně se nabíjí prostřednictvím alternátoru vašeho přívěsného motoru.

 •  Startovací pulzní proud: 300A (@ -12°C) až 470A (@ +15°C)
 •  Použití: startovací baterie pro (benzínové) přívěsné motory do 250 Hp s alternátorem.
 •  Hmotnost: 1,9 kg
 •  Snadné použití: nabíjení přes alternátor přívěsného motoru, chráněný BMS. IP67 vodotěsný
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: SB12V0470A2
6 797,52 Kč 8 225 Kč včetně DPH
REBELCELL START LiFePO4
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Start top side 1
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 • KOMPAKTNÍ A LEHKÝ: váží pouhých 1,9 kg a nahrazuje olověné startovací baterie do 27 kg. Ušetří až 70 % místa na palubě.
 • VYSOKÁ JEDNODUCHOST POUŽITÍ: Vhodné pro použití za všech povětrnostních podmínek. Dobíjí se přes alternátor vašeho přívěsného motoru. Nízké samovybíjení, nevyžaduje údržbu, IP67 vodotěsný.
 • SNADNÁ INSTALACE: Výměna olověné startovací baterie vhozením.

 

 

Rozlučte se s těžkopádnými instalacemi – Rebelcell Start je bezproblémová náhrada tradičních olověných startovacích baterií. Zažijte pohodlí spočívající v úspoře až 70 % prostoru a výrazném snížení hmotnosti o 25 kg na palubě.

 

 • Poznámka ke kompatibilitě: Rebelcell Start není vhodný pro použití s ​​(přívěsnými) motory využívajícími nabíjecí cívku místo alternátoru. Výstupní napětí z takových motorů je nestabilní a kapacita nabíjení je nedostatečná pro efektivní nabíjení Start.
 • 2Doporučení pro optimální nabíjení: pro špičkový výkon baterie doporučujeme nabít Start nabíječkou Rebelcell 14,6V3A před prvním použitím nebo když je Start hluboce vybitý. Při normálním používání se Start dobíjí přes vnější alternátor. Pokud dojde k poruše regulátoru vašeho přívěsného motoru, může to vést k poškození baterie a jakékoli následné poškození ruší platnost záruky.
 • 3Zamýšlené použití: Start je speciálně navržen jako startovací baterie pro přívěsné motory do 250 HP. Není vhodný pro startování jiných strojů nebo zařízení. Kromě toho není určen k tomu, aby sloužil jako napájecí zdroj pro námořní elektroniku, hloubkové sondy, osvětlení atd. U takových zařízení vždy připojte samostatnou baterii.
 • 4Vodotěsnost: Start nabízí vodotěsnost IP67 . Abyste předešli problémům, nainstalujte jej do podpalubí přihrádky na baterie a chraňte jej před deštěm nebo vodou.
 • 5Doporučení pro skladování: pokud baterii delší dobu nepoužíváte, nabijte ji na přibližně 12,5 V a odpojte ji od přívěsného motoru, abyste předešli náhodnému vybití. Zajistěte, aby byla baterie skladována na suchém místě s teplotou nad 0 °C.

 

 • ŠPIČKOVÝ VÝKON: Startovací impuls 300A (@ -12°C) až 470A (@ +15°C). Vhodné pro startování přívěsných motorů do 250 Hp ve všech ročních obdobích.
 • SPOLEHLIVÁ A DLOUHÁ ŽIVOTNOST: BMS chrání baterii před hlubokým vybitím, vysokými nabíjecími proudy a vysokými teplotami. Předpokládaná životnost: 10 let.
 • ZÁRUKA: 3 roky.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 12V Baterie
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 1.9 kg
Bezpečnostní třída (IEC 529): IP67
Bluetooth aplikace: Ne
Doba nabíjení s Lithiová nabíječka 14,6V3A: 4-5 h.
Dobíjení přes alternátor: Ano
EqPb (srovnatelná olověná startovací baterie): Až 27 kg
Hmotnos: 1,9 kg
Chemie: LiFePO4
Indikátor stavu nabití: Ne
Integrované vyvažování buněk: Ano
Kapacita (C1-C20): 12Ah
Konektory: M5
Kontrola mrazu: Ne
Maximální nabíjecí proud: vnější alternátor: 80A / nabíječka 5A
Maximální nepřetržitý výboj: 150A (120s
Maximální ochrana proti vybíjecímu proudu: Ano
Maximální pulzní proud (puls 5s): 300A (-12°C) / 470 A (+15 °C)
Nabíjecí napětí: 14,6V
Napětí: Jmenovité napětí 12,8V
Nominální energie: 153 Wh
Ochrana proti vysoké teplotě: Ano
Ochrana proti zkratu: Ano
Ochrana před vysokým napětím: Ano
Podpěťová ochrana: Ano
Rozměry (v mm): 150 x 87 x 130
Samovybíjení: < 3 % měsíčně
Životnost: 1500

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.