RANGE EXTENDER 42V5A VODĚODOLNÝ

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

S voděodolným (IP65) Range Extender 42V05A si  můžete prodloužit svůj rybářský den dobíjením 36V baterie Rebelcell „na cestách“ přes alternátor vašeho přívěsného motoru. Snadno se instaluje díky své kompaktní velikosti a hmotnosti a je vhodný pro trvalé upevnění ve vaší lodi. Neustále monitoruje napětí ve startovací baterii, aby se zabránilo neúmyslnému vybití, a poskytuje správný nabíjecí profil pro bezpečné nabití vaší 36V baterie.

Dostupnost Na dotaz
Kód: DC42V05REWP
8 243,80 Kč 9 975 Kč včetně DPH
RANGE EXTENDER 42V5A VODĚODOLNÝ
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
2023 10 10 Range extender 42V5A 01 scaled
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 • KOMPATIBILNÍ S: (přívěsnými) motory s 12V alternátorem s nabíjecím proudem alespoň 17A. Funguje s olověnými i LiFePO4 startovacími bateriemi (minimální kapacita LiFePO4 baterie je 50A). Kompatibilní se všemi známými značkami (např. Honda, Mercury, Yamaha, Suzuki atd.).
 • OPTIMÁLNÍ NABÍJECÍ PROFIL: poskytuje správný nabíjecí profil (nabíjecí napětí a proud) pro bezpečné nabíjení vaší baterie Rebelcell 36V.
 • OCHRANA PROTI VYBITÍ STARTOVACÍ BATERIE: RE monitoruje napětí ve startovací baterii a začne nabíjet pouze tehdy, když je napětí startovací baterie vyšší než 13,2 V a zastaví se, pokud napětí klesne pod 12,8 V.
 • OCHRANA PROTI PŘEBITÍ: automaticky upraví výstupní nabíjecí proud alternátoru, aby se zabránilo přebíjení baterie.
 • TEPLOTNÍ OCHRANA: „dynamická regulace tepelného výkonu“ omezuje nabíjecí proud, aby se snížila teplota.
 • OCHRANA PROTI ZKRATU A PŘEPÓLOVÁNÍ: automatické vypnutí při zkratu. Ochrana proti přepólování na vstupu.
 • INDIKÁTOR NABÍJENÍ: pokud LED na extenderu svítí, baterie se nabíjí.

Vodotěsný (IP65) Range Extender 42V05A  vám umožní prodloužit váš rybářský den dobíjením baterie Rebelcell 36V „za pochodu“ přes alternátor vašeho přívěsného motoru. Range Extender se snadno instaluje díky své kompaktní velikosti a hmotnosti a je vhodný pro trvalé upevnění ve vaší lodi. Poskytuje výstup 42V a max 5A.

Range Extender nepřetržitě monitoruje napětí ve startovací baterii, aby se zabránilo náhodnému vybití, v případě potřeby omezuje výstupní proud alternátoru a poskytuje správný nabíjecí profil (napětí, proud) pro bezpečné nabití vaší 36V baterie. Díky vestavěnému LED indikátoru snadno zjistíte, zda se vaše baterie nabíjí. Tento model Range Extender lze použít se všemi známými přívěsnými značkami jako Honda, Yamaha, Mercury a Suzuki (poznámka: alternátor přívěsného motoru musí dodávat minimální výkon 17A, jinak Range Extender nebude fungovat!)

Poznámka: Tento prodlužovač dosahu (42V05A) je vhodný pouze pro použití s ​​36V bateriemi Rebelcell  . Podívejte se na náš webový obchod, kde najdete použitelné modely pro 12V a 24V extendery. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • Range Extender je vhodný pouze pro použití s ​​(přívěsnými) motory, které splňují požadavky na minimální výkon alternátoru, jak je uvedeno výše. NENÍ  vhodný pro  použití s ​​(přívěsnými) motory, které používají nabíjecí cívku místo alternátoru: kapacita není dostatečná pro nabití startovací baterie i baterie Rebelcell. Tyto informace naleznete v příručce vašeho (závěsného) motoru. Nižší než specifikovaný nabíjecí proud z alternátoru povede k deaktivaci Range Extender, aby se zabránilo vybití startovací baterie.
 • Range Extender pracuje s olověnými a LiFePO4 startovacími bateriemi ( poznámka: minimální kapacita LiFePO4 baterie je 50A).
 • Namontujte Range Extender v souladu s instalačními pokyny na suchém a chladném místě s dostatečným prostorem pro ventilaci a chlazení. Nikdy jej nemontujte na dno lodi nebo na místo, které nezůstává suché.
 • Používejte prodlužovač dosahu pouze s bateriemi Rebelcell 36V. Použití s ​​jinou baterií může vést k nevratnému poškození vašeho zařízení a baterie. Toto poškození je výslovně vyloučeno ze záruky.
 • K připojení prodlužovače vzdálenosti ke startovací baterii jsou potřeba další kabely (nejsou součástí dodávky). Specifikace naleznete v pokynech k instalaci v uživatelské příručce a v případě jakýchkoli dotazů ohledně instalace se poraďte s certifikovaným elektrikářem.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1,45 kg
Indikátor nabití: Ano, přes LED
Kapacita: 210W
Konektory vstup / výstup: M5
Ochrana - Přebití / zkrat: Ano, pouze výstup
Ochrana - Přepětí: Ano, pouze výstup
Ochrana proti přepólování: Ne
Ochrana proti vybití startovací baterie: Ano, RE se začne nabíjet, pokud je napětí startovací baterie > 13,2 V a zastaví se, pokud je napětí < 12,8 V.
Ochrana proti vysoké teplotě: Ano
Rozměry: 150 x 130 x 50 (mm)
Rozsah vstupního napětí (výstup alternátoru: Ne
Rozsah vstupního napětí (výstup alternátoru): 9 – 18V
Teplotní rozsah: -20°C až +80°C
Vstupní / výstupní pojistka: 30A (vnitřní) / 10A (vnitřní)
Výstupní nabíjecí proud: Max 5A
Výstupní napětí: 42V

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.