RANGE EXTENDER 29,4V20A VODĚODOLNÝ

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

S voděodolným (IP65) Range Extender 29.4V20A si  můžete prodloužit svůj rybářský den dobíjením 24V baterie Rebelcell „za pochodu“ přes alternátor vašeho přívěsného motoru se správným nabíjecím profilem . Snadno se instaluje a je vhodný pro trvalé upevnění ve vaší lodi.

Dostupnost Na dotaz
Kód: DC29V20REWP
7 417,36 Kč 8 975 Kč včetně DPH
RANGE EXTENDER 29,4V20A VODĚODOLNÝ
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
2023 10 10 Range extender 294V20A 01
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 • KOMPATIBILNÍ S: (přívěsnými) motory s 12V alternátorem s nabíjecím proudem alespoň 45A. Funguje jak s olověnými startovacími bateriemi, tak s LiFePO4 startovacími bateriemi (minimální kapacita LiFePO4 baterie je 50A). Kompatibilní se všemi známými značkami přívěsných motorů (např. Honda, Mercury, Yamaha, Suzuki atd.).
 • OPTIMÁLNÍ NABÍJECÍ PROFIL: poskytuje správný nabíjecí profil (nabíjecí napětí a proud) pro bezpečné nabíjení vaší 24V baterie Rebelcell.
 • OCHRANA PROTI VYBITÍ STARTOVACÍ BATERIE: RE monitoruje napětí ve startovací baterii a umožní nabíjení 24V baterie pouze po nabití startovací baterie (ON: napětí startovací baterie > 13,2 V. OFF: napětí < 12,8 V). Tím je zajištěno, že nedojde k náhodnému vybití startovací baterie.
 • OCHRANA PROTI PŘEBITÍ: automaticky upraví výstupní nabíjecí proud alternátoru, aby se zabránilo přebíjení baterie.
 • TEPLOTNÍ OCHRANA: „dynamická regulace tepelného výkonu“ omezuje nabíjecí proud, aby se snížila teplota.
 • OCHRANA PROTI ZKRATU A PŘEPÓLOVÁNÍ: automatické vypnutí při zkratu. Ochrana proti přepólování na vstupu.
 • INDIKÁTOR NABÍJENÍ: pokud LED na extenderu svítí, baterie se nabíjí.

Vodotěsný (IP65) Range Extender 29.4V20A  vám umožní prodloužit váš rybářský den dobíjením vaší 24V AV baterie Rebelcell „za pochodu“ přes alternátor vašeho přívěsného motoru. Range Extender se snadno instaluje díky své kompaktní velikosti a hmotnosti a je vhodný pro trvalé upevnění ve vaší lodi. Poskytuje výstup 29,4V a max 20A.

Range Extender nepřetržitě monitoruje napětí ve startovací baterii, aby se zabránilo náhodnému vybití, v případě potřeby omezuje výstupní proud alternátoru a poskytuje správný nabíjecí profil (napětí, proud) pro bezpečné nabití vaší 24V baterie. Díky vestavěnému LED indikátoru snadno zjistíte, zda se vaše baterie nabíjí. Tento model Range Extender lze použít se všemi známými přívěsnými značkami jako Honda, Yamaha, Mercury a Suzuki (poznámka: alternátor přívěsného motoru musí dodávat minimální výkon 45A, jinak Range Extender nebude fungovat!)

Poznámka: Tento prodlužovač dosahu (29,4V20A) je vhodný pouze pro použití s ​​24V bateriemi Rebelcell  . Produkty Range Extender 12V jsou vhodné pro nabíjení 12V AV baterií Rebelcell na cestách.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • Range Extender je vhodný pouze pro použití s ​​(přívěsnými) motory, které splňují požadavky na minimální výkon alternátoru, jak je uvedeno výše. Není vhodný pro použití s ​​(přívěsnými) motory, které místo alternátoru používají nabíjecí cívku: kapacita není dostatečná pro nabití startovací baterie i baterie Rebelcell . Tyto informace naleznete v příručce vašeho (závěsného) motoru. Nižší než specifikovaný nabíjecí proud z alternátoru povede k deaktivaci Range Extender, aby se zabránilo vybití startovací baterie.
 • Range Extender pracuje s olověnými a LiFePO4 startovacími bateriemi ( poznámka:minimální kapacita LiFePO4 baterie je 50A) .
 • Namontujte Range Extender v souladu s instalačními pokyny na suchém a chladném místě s dostatečným prostorem pro ventilaci a chlazení. Nikdy jej nemontujte na dno lodi nebo na místo, které nezůstává suché.
 • Prodlužovač dosahu používejte pouze k nabíjení 24V baterií Rebelcell. Použití s ​​jinou baterií může vést k nevratnému poškození vašeho zařízení a baterie. Toto poškození je výslovně vyloučeno ze záruky.
 • K připojení prodlužovače vzdálenosti ke startovací baterii jsou potřeba další kabely (nejsou součástí dodávky). Specifikace naleznete v pokynech k instalaci v uživatelské příručce a v případě jakýchkoli dotazů ohledně instalace se poraďte s certifikovaným elektrikářem.

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1,45 kg
Indikátor nabití: Ano, přes LED
Kapacita: 580W
Konektory vstup / výstup: M5
Ochrana - Přebití / zkrat: Ano, pouze výstup
Ochrana - Přepětí: Ano, pouze výstup
Ochrana proti přepólování: Ne
Ochrana proti vysoké teplotě: Ano
Rozměry: 150 x 130 x 50 (mm)
Rozsah vstupního napětí (výstup alternátoru): 9 – 18V
Teplotní rozsah: -20°C až +80°C
Vstupní/výstupní pojistka: 80A (vnitřní) /40A (vnitřní)
Výstupní nabíjecí proud: Max 20A
Výstupní napětí: 29,4V

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.