RANGE EXTENDER 12.6V13A VODĚODOLNÝ

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

S voděodolným (IP65) Range Extender 12.6V13A si  můžete prodloužit svůj rybářský den dobíjením baterie Rebelcell 12V AV „na cestách“ přes alternátor vašeho přívěsného motoru se  správným nabíjecím profilem . 

Snadno se instaluje a je vhodný pro trvalé upevnění ve vaší lodi.

Dostupnost Na dotaz
Kód: DC12V13REWP
6 177,69 Kč 7 475 Kč včetně DPH
RANGE EXTENDER 12.6V13A VODĚODOLNÝ
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
2023 10 10 Range extender 126V13A 01 scaled
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 • KOMPATIBILNÍ S: (přívěsnými) motory s 12V alternátorem s nabíjecím proudem alespoň 15A. Funguje s olověnými i LiFePO4 startovacími bateriemi (minimální kapacita LiFePO4 baterie je 50A). Kompatibilní se všemi známými značkami (např. Honda, Mercury, Yamaha, Suzuki atd.).
 • OPTIMÁLNÍ NABÍJECÍ PROFIL: poskytuje správný nabíjecí profil (nabíjecí napětí a proud) pro bezpečné nabíjení vaší 12V AV baterie Rebelcell.
 • OCHRANA PROTI VYBITÍ STARTOVACÍ BATERIE: RE monitoruje napětí ve startovací baterii a začne nabíjet pouze tehdy, když je napětí startovací baterie vyšší než 13,2 V a zastaví se, pokud napětí klesne pod 12,8 V.
 • OCHRANA PROTI PŘEBITÍ: automaticky upraví výstupní nabíjecí proud alternátoru, aby se zabránilo přebíjení baterie.
 • TEPLOTNÍ OCHRANA: „dynamická regulace tepelného výkonu“ omezuje nabíjecí proud, aby se snížila teplota.
 • OCHRANA PROTI ZKRATU: automatické vypnutí se zkratem.
 • INDIKÁTOR NABÍJENÍ: pokud LED na extenderu svítí, baterie se nabíjí.

 

Range Extender nepřetržitě monitoruje napětí ve startovací baterii, aby se zabránilo náhodnému vybití, v případě potřeby omezuje výstupní proud alternátoru a poskytuje správný nabíjecí profil (napětí, proud) pro bezpečné nabití vaší 12V-AV baterie. Díky vestavěnému LED indikátoru snadno zjistíte, zda se vaše baterie nabíjí. Tento model Range Extender lze použít se všemi známými přívěsnými značkami, jako jsou Honda, Yamaha, Mercury a Suzuki (poznámka: alternátor přívěsného motoru musí dodávat minimální výkon 15A, jinak Range Extender nebude fungovat!)

Poznámka: Tento Range Extender (12,6V13A) je vhodný pouze pro použití s ​​12V AV bateriemi Rebelcell (12V70 AV a vyšší!). Podívejte se na náš webový obchod, kde najdete použitelné modely pro 24V a 36V rozšíření rozsahu. 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • Range Extender je vhodný pouze pro použití s ​​(přívěsnými) motory, které splňují požadavky na minimální výkon alternátoru, jak je uvedeno výše. NENÍ  vhodný pro  použití s ​​(přívěsnými) motory, které používají nabíjecí cívku místo alternátoru: kapacita není dostatečná pro nabití startovací baterie i baterie Rebelcell. Tyto informace naleznete v příručce vašeho (závěsného) motoru. Nižší než specifikovaný nabíjecí proud z alternátoru povede k deaktivaci Range Extender, aby se zabránilo vybití startovací baterie.
 • Range Extender pracuje s olověnými a LiFePO4 startovacími bateriemi ( poznámka: minimální kapacita LiFePO4 baterie je 50A).
 • Namontujte Range Extender v souladu s instalačními pokyny na suchém a chladném místě s dostatečným prostorem pro ventilaci a chlazení. Nikdy jej nemontujte na dno lodi nebo na místo, které nezůstává suché.
 • Používejte Range Extender pouze s vhodnou 12V AV baterií Rebelcell (12V70 AV baterie a vyšší)! Použití s ​​jinou baterií může vést k nevratnému poškození vašeho zařízení a baterie. Toto poškození je výslovně vyloučeno ze záruky.
 • K připojení prodlužovače vzdálenosti ke startovací baterii jsou potřeba další kabely (nejsou součástí dodávky). Specifikace naleznete v pokynech k instalaci v uživatelské příručce a v případě jakýchkoli dotazů ohledně instalace se poraďte s certifikovaným elektrikářem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.45 kg
Hmotnost: 1,45 kg
Indikátor nabití: Ano, přes LED
Kapacita: 160W
Konektory vstup / výstup: M4
Ochrana - Přebití / zkrat: Ano, pouze výstup
Ochrana - Přepětí: Ano, pouze výstup
Ochrana proti přepólování: Ne
Ochrana proti vybití startovací baterie: Ano, RE se začne nabíjet, pokud je napětí startovací baterie > 13,2 V a zastaví se, pokud je napětí < 12,8 V.
Ochrana proti vysoké teplotě: Ano
Paralelní připojení: Ne
Rozměry: 150 x 130 x 50 (mm)
Rozsah vstupního napětí (výstup alternátoru): 9 – 18V
Špičková účinnost: 93 %
Vstup/výstup izolovaný: Ne
Vstupní/výstuoní pojistka: 25A (externí)
Výstupní nabíjecí proud: Max 13A
Výstupní napětí: 12,6V

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.