QUICK CONNECT OUTDOORBOX THRUSTME

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Propojovací kabel s SD20 (samec) a ANEN Green pro snadné a bezpečné připojení Outdoorbox ThrustMe k elektromotorům ThrustMe Kicker a Cruiser.

 

 
Dostupnost Na dotaz
Kód: TMSD20QCCC
1 023,14 Kč 1 238 Kč včetně DPH
QUICK CONNECT OUTDOORBOX THRUSTME
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží

 

  •  1 x 6mm2 (10 AWG) kabelová sada (~ 40 cm dlouhá s konektorem SD20 k ThrustMe a zeleným konektorem ANEN SA50 k ODB ThrustMe
  •  Připojte se jedním kliknutím k Outdoorbox ThrustMe a k ThrustMe prostřednictvím konektorů SD20 pro bezpečné a spolehlivé připojení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.