QUICK CONNECT FISH FINDER OUTDOORBOX

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Kabel Quick Connect s integrovanou 3A inline pojistkou pro bezpečné spojení mezi Rebelcell Outdoorbox a hloubkovým hlásičem jedním kliknutím. Připojuje se k Outdoorboxu přes zástrčku zapalovače a k vašemu hloubkovému sirénu přes konektor ANEN PA-45 (1 extra konektor ANEN PA-45 je součástí dodávky pro vaše vybavení).

  •  1 x 4mm2 propojovací kabel: délka ~ 40 cm se zástrčkou do zapalovače a konektorem ANEN (červený/černý) PA-45.
  •  Integrovaná 'in-line' pojistka 3A + extra konektor ANEN PA-45 pro vaše zařízení
  •  Bezpečné a zabezpečené spojení mezi Outdoorboxem a vaším zařízením jedním kliknutím
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: FF12VXXPLUG
775,21 Kč 938 Kč včetně DPH
QUICK CONNECT FISH FINDER OUTDOORBOX
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží
  • Zapojte zástrčku zapalovače do 12V zásuvek na Outdoorboxu; extra červený/černý konektor ANEN je třeba připojit ke kabeláži vyhledávače ryb.
  • Stříbrné kontaktní body konektoru ANEN lze zalisovat (pro neizolované kabelové konektory použijte krimpovací nástroj AMP). Po zalisování je třeba kontaktní body zasunout do červeného (pro +) nebo černého (pro -) konektoru, dokud „nezacvaknou“. Kontaktní body jsou nyní zajištěny a nelze je odpojit. Zasuňte červenou a černou část na místo pomocí černé fólie a připojte ji k odpovídající zástrčce ANEN na kabelu Quick Connect FF.
  • Používejte pouze s vyhledávači ryb a jiným vhodným 12V zařízením s maximálním odběrem 10A (a použijte vhodnou pojistku, 3A pojistka je součástí balení).

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.