QUICK CONNECT E-MOTOR 60A

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Kabel s extra konektorem pro snadné připojení vašeho přívěsného motoru k 12V/24V li-ion baterii Rebelcell.

  •  1 x 10mm2 kabel (~ 40 cm dlouhý s jazýčkovými konektory M8 a (ANEN SA50, max 600V) šedým konektorem, s 1 extra šedým konektorem).
  •  Integrovaná 60A 'in-line' pojistka + 1 extra 60A náhradní pojistka.
  •  Kabel lze připojit jedním kliknutím k e-motoru pro bezpečné a bezpečné připojení.
Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: EM12VXXREUA
1 229,75 Kč 1 488 Kč včetně DPH
QUICK CONNECT E-MOTOR 60A
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží

 

  • jazýčkové konektory jsou „připevněny“ ke svorkám baterie vaší li-iontové baterie Rebelcell, zatímco extra šedé konektory lze připevnit ke kabelům vašeho 12V přívěsného motoru.
  • Konektor je vhodný pro zapojení 6-12 AWG, max 50A.
  • tříbrné kontakty lze nalisovat (pomocí krimpovacího nástroje AMP) nebo připájet ke kabelům vašeho elektromotoru nebo nabíječky.
  • Po zalisování nebo připájení zasuňte kontakty do šedého pouzdra konektoru, dokud neuslyšíte cvaknutí ((nezapomeňte si poznamenat + a – vodičů). Kontakty jsou pak zajištěny a nelze je vyjmout.
  • Nyní můžete připojit šedý konektor ANEN k druhému šedému konektoru ANEN pro bezpečné a spolehlivé připojení.

DŮLEŽITÉ:

  • Doporučujeme, abyste si prostudovali návod k obsluze vašeho přívěsného motoru a vložili do přívěsného kabelu vhodnou pojistku pro bezpečné použití.
  • Další pokyny k montáži získáte od svého prodejce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.