PRODLUŽOVAČ DOSAHU 29.4V 07A

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
 • Kompatibilní s: (přívěsnými) motory s 12V alternátorem s nabíjecím proudem alespoň 17A. Kompatibilní se všemi známými značkami (např. Honda, Mercury, Yamaha, Suzuki atd.).
 •  V balení: 1x Range Extender 29V, 1x sada propojovacích kabelů (s extra pojistkami + konektor).
 •  Indikátor nabíjení: pokud LED svítí, baterie se nabíjí.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: DC24V07REPK
5 835,54 Kč 7 061 Kč včetně DPH
PRODLUŽOVAČ DOSAHU 29.4V 07A
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 • KOMPATIBILNÍ S (přívěsnými) motory s 12V alternátorem s nabíjecím proudem minimálně 17A. Kompatibilní se všemi známými značkami (např. Honda, Mercury, Yamaha, Suzuki atd.).
 • OPTIMÁLNÍ NABÍJECÍ PROFIL poskytuje správný nabíjecí profil (nabíjecí napětí a proud) pro bezpečné nabíjení vaší 24V baterie Rebelcell.
 • OCHRANA VYBITÍ STARTOVACÍ BATERIE nepřetržitě monitoruje napětí ve startovací baterii a umožní nabíjení 24V baterie pouze v případě, že je napětí startovací baterie vyšší než 13,2V. Tím je zajištěno, že nedojde k náhodnému vybití startovací baterie.
 • OCHRANA PŘED PŘEBÍŽENÍM automaticky upraví výstupní nabíjecí proud alternátoru, aby se zabránilo přebíjení baterie.
 • Namontujte Range Extender v souladu s instalačními pokyny na suchém a chladném místě s dostatečným prostorem pro ventilaci a chlazení. NIKDY jej nemontujte na dno vaší lodi nebo na místo, které nezůstává suché, protože Range Extender není vodotěsný. Poškození vodou je výslovně vyloučeno ze záruky.
 • Prodlužovač dosahu používejte pouze s 24V bateriemi Rebelcell! Použití s ​​jinou baterií může vést k nevratnému poškození vašeho zařízení a baterie. Toto poškození je výslovně vyloučeno ze záruky.
 • OCHRANA TEPLOTY „dynamické řízení tepelného výkonu“ omezuje nabíjecí proud, aby se snížila teplota.
 • OCHRANA PROTI ZKRATU / OCHRANA PROTI PŘEVRÁCENÍ POLARITY automatické vypnutí se zkratem. Ochrana proti přepólování na vstupu .
 • INDIKÁTOR NABÍJENÍ Pokud LED na extenderu svítí, baterie se nabíjí.
 • ZÁRUKA dva roky.
 • Range Extender je vhodný pro použití s ​​(přívěsnými) motory, které splňují požadavky na minimální výkon alternátoru, jak je uvedeno výše. Tyto informace naleznete v příručce vašeho (závěsného) motoru. Nižší než specifikovaný nabíjecí proud z alternátoru povede k deaktivaci Range Extender, aby se zabránilo vybití startovací baterie.
 • Range Extender není vhodný pro použití s ​​(přívěsnými) motory, které používají nabíjecí cívku místo alternátoru: kapacita není dostatečná pro nabití startovací baterie a 24V baterie Rebelcell.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Záruka: 2 roky
Kapacita: 200W
Galvanické oddělení: Ano
Rozsah vstupního napětí (výstup alternátoru): 9 - 18V
Výstupní napětí: 29,4V
Rozměry: 176 x 88 x 50 (mm)
Hmotnost: 0,6 kg
Indikátor nabití: Ano, přes LED
Konektory vstup / výstup: Neizolovaný žlutý konektor AMP (Quick Connect M 6,3 mm)
Vstupní pojistka: 30A inline (+kabel)
Výstupní pojistka: 10A inline (+kabel)
CE: Ano

PRODLUŽOVAČ DOSAHU 29.4V 07A

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.