PRODLUŽOVAČ DOSAHU 12,6V 13A

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

NOVÝ model 2022 Range Extender (model 12.6V13A) vám umožňuje prodloužit váš rybářský den dobíjením baterie Rebelcell 12V AV „za pochodu“ přes alternátor vašeho (přívěsného) motoru.

Range Extender nepřetržitě monitoruje napětí ve startovací baterii, aby se zabránilo náhodnému vybití, v případě potřeby omezuje proud alternátoru a poskytuje správný nabíjecí profil (napětí, proud) pro bezpečné nabití vaší 12V AV baterie. Díky vestavěnému indikátoru nabití snadno zjistíte, zda se vaše baterie nabíjí.

 •  Kompatibilní s: (přívěsnými) motory s 12V alternátorem s nabíjecím proudem alespoň 15A. Kompatibilní se všemi známými značkami (např. Honda, Mercury, Yamaha, Suzuki atd.).
 •  V balení: 1x Range Extender 12V, 1x sada propojovacích kabelů (s extra pojistkami + konektor).
 •  Indikátor nabíjení: pokud LED svítí, baterie se nabíjí.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: DC12V13REPK
5 835,54 Kč 7 061 Kč včetně DPH
PRODLUŽOVAČ DOSAHU 12,6V 13A
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 • KOMPATIBILNÍ S: (přívěsnými) motory s 12V alternátorem s nabíjecím proudem alespoň 15A. Kompatibilní se všemi známými značkami (např. Honda, Mercury, Yamaha, Suzuki atd.).
 • OPTIMÁLNÍ NABÍJECÍ PROFIL: poskytuje správný nabíjecí profil (nabíjecí napětí a proud) pro bezpečné nabíjení vaší 12V AV baterie Rebelcell.
 • OCHRANA PROTI VYBITÍ STARTOVACÍ BATERIE: nepřetržitě monitoruje napětí ve startovací baterii a umožní nabíjení 12V AV baterie pouze v případě, že je napětí startovací baterie vyšší než 13,2V. Tím je zajištěno, že nedojde k náhodnému vybití startovací baterie.
 • OCHRANA PROTI PŘEBITÍ: automaticky upraví výstupní nabíjecí proud alternátoru, aby se zabránilo přebíjení baterie.
 • Používejte Range Extender pouze s vhodnou 12V AV baterií Rebelcell (12V70 AV baterie a vyšší)! Použití s ​​jinou baterií může vést k nevratnému poškození vašeho zařízení a baterie. Toto poškození je výslovně vyloučeno ze záruky.
 • TEPLOTNÍ OCHRANA: „dynamická regulace tepelného výkonu“ omezuje nabíjecí proud, aby se snížila teplota.
 • OCHRANA PROTI ZKRATU A PŘEPÓLOVÁNÍ: automatické vypnutí při zkratu. Ochrana proti přepólování na vstupu.
 • INDIKÁTOR NABÍJENÍ: pokud LED na extenderu svítí, baterie se nabíjí.
 • ZÁRUKA: dva roky.
 • Range Extender je vhodný pro použití s ​​(přívěsnými) motory, které splňují požadavky na minimální výkon alternátoru, jak je uvedeno výše. Tyto informace naleznete v příručce vašeho (závěsného) motoru. Nižší než specifikovaný nabíjecí proud z alternátoru povede k deaktivaci Range Extender, aby se zabránilo vybití startovací baterie.
 • Range Extender není vhodný pro použití s ​​(přívěsnými) motory, které používají nabíjecí cívku místo alternátoru: kapacita není dostatečná pro nabití startovací baterie a 12V AV baterie Rebelcell.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Záruka: 2 roky
Kapacita: 160W
Galvanické oddělení: Ano
Rozsah vstupního napětí (výstup alternátoru): 9 – 18V
Výstupní napětí: 12,6V
Rozměry: 176 x 88 x 50 (mm)
Hmotnost: 0,6 kg
Indikátor nabití: Ano, přes LED
Konektory vstup / výstup: Neizolovaný žlutý konektor AMP (Quick Connect M 6,3 mm)
Vstupní pojistka: 25A inline (+ kabel)
Výstupní pojistka: 15A inline (+ kabel)
CE: Ano

PRODLUŽOVAČ DOSAHU 12,6V 13A

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.