OUTDOORBOX THRUSTME

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Kompaktní, vodotěsný (IP67), robustní a lehký (4,9 kg)  Outdoorbox ThrustMe , navržený výhradně jako „celodenní“ externí zdroj energie pro použití motorů ThrustMe Kicker a Cruiser trolling . Díky integrované (18,5V36Ah / 673Wh) lithiové baterii a bluetooth pro připojení k aplikaci Rebelcell dokáže prodloužit dobu běhu ThrustMe až 4x.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 18036ODBTM
17 541,32 Kč 21 225 Kč včetně DPH
OUTDOORBOX THRUSTME
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
ODB ThrustMe top side
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží

 

 

  • KOMPAKTNÍ A LEHKÝ: ODB ThrustMe váží pouhých 4,9 kg.
  • ŠPIČKOVÝ VÝKON: větší výkon a vysoký tah, i když je baterie téměř vybitá, hluboké vybití (až 100 %) bez negativních dopadů na výkon nebo životnost.
  • AŽ 4X DELŠÍ DOBA CHODU: vysokokapacitní 673Wh li-ion baterie může zčtyřnásobit dobu chodu vašeho motoru ThrustMe (s výkonem až celý den na vodě)
  • VELMI SNADNÉ POUŽITÍ: Připojení „Plug and Play“ k motoru ThrustMe pomocí kabelu Quick Connect ThrustMe (součástí balení). Vodotěsný (IP67). Plné nabití za 4 - 5 hodin s 10A nabíječkou
  • SPOLEHLIVÁ A DLOUHÁ ŽIVOTNOST: vestavěná ochrana proti zneužití (proti hlubokému vybití, vysokému napětí, vysokým teplotám atd.) od BMS. Životnost uživatele až 10 sezón.

 

Prostřednictvím aplikace Rebelcell můžete sledovat např. kapacitu baterie, vybíjecí/nabíjecí proud, teplotu a stav baterie.

ODB ThrustMe je ideálním zdrojem energie, pokud hledáte pro svůj ThrustMe další provozní dobu při zachování kompaktních a lehkých funkcí motoru ThrustMe: ThrustMe Kicker + Outdoorbox ThrustMe combo váží pouhých 9,5 kg!

Jen rychlý výlet na břeh v člunu z vaší plachetnice a jít pro zásoby? Stačí si vzít ThrustMe Kicker. Celodenní výlet plavbou po kanálech a užívání si města nebo celý den rybaření na kajaku? ThrustMe Kicker / Cruiser s Outdoorboxem ThrustMe je správná cesta.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Nabíjejte pouze pomocí nabíječky baterií Rebelcell 21V10A se zeleným konektorem ANEN. Nabíječky s konektory ANEN v jiných barvách (např. žlutá, modrá, šedá) nejsou kompatibilní s Outdoorbox ThrustMe
  • ODB ThrustMe je vodotěsný podle standardu IP67 a je vhodný pro použití v deštivých podmínkách. Ujistěte se, že je ODB ThrustMe zcela uzavřen a mezi dvěma částmi pouzdra nejsou žádné nečistoty. Neponořujte ODB ThrustMe trvale do vody!

Doplňkové parametry

Kategorie: Outdoor boxy
Záruka: 2 roky
Aplikace Rebelcell BT: Ano
Doba nabíjení - 21V10A lithiová nabíječka pro Outdoorbox ThrustMe: 4-5 h.
Hmotnost: 4,9 kg
Chemie: Lithium
Indikátor stavu nabití: Ano, prostřednictvím aplikace Rebelcell BT
Kapacita (C1-C20): 36Ah
Konektor: ANEN zelená
Maximální nabíjecí proud: 20A (CC/CV)
Maximální nepřetržitý výboj: 50A
Napětí: 15V-21V (nominální 18,5V)
Nominální energie: 673 Wh
Normy (IEC 529): IP67
Ochrana BSM: Ano
Rozměry (v mm): 258 x 243 x 118
Skladovací teplota: 0 °C - 45 °C
Teplota nabíjení: 0 °C - 45 °C
Životnost 100%: 1000
Životnost 80%: 1500

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.