NABÍJEČKA 14,6V3A START

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Nabíječka 14,6V3A pro bezpečné a rychlé nabití baterie Rebelcell Start . Nabíječku lze snadno připojit ke svorkám vaší baterie pomocí krokodýlích svorek.

  •  Kompatibilní s: Rebelcell Start
  •  Hmotnost: 0,35 kg
  •  Bezpečnost použití: žádné riziko přebití, chráněno proti přepólování
  •  Rychlé nabíjení: plné nabití během 4-5 hodin (spustit baterii)
Dostupnost Na dotaz (1 ks)
Kód: LC14V03RESBA
816,53 Kč 988 Kč včetně DPH
NABÍJEČKA 14,6V3A START
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží
  • KOMPAKTNÍ A LEHKÝ: nabíječka váží pouhých 0,35 kg.
  • VYSOKÁ SNADNÁ OBSLUHA: lehký a kompaktní, rychlé nabíjení
  • Nabíječka lithiových baterií 14,6V3A je určena pouze pro použití s ​​lithiovou baterií Rebelcell Start . Přečtěte si bezpečnostní upozornění na štítku na nabíječce a postupujte podle pokynů.
  • SPOLEHLIVÝ: vestavěná ochrana: žádné riziko přebíjení. Nabíječka se automaticky vypne, když je baterie plně nabitá. Chráněno proti přepólování.
  • ZÁRUKA: 2 roky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Záruka: 2 roky
Technika: MCU řízená inteligentní nabíječka baterií s pokročilou technologií vysokofrekvenčního spínaného režimu napájení
Rozměry (v mm): 125 x 65 x 36
Hmotnost: 0,35 kg
Napájení: 45 W
Nabíjecí napětí: 14,6 ± 0,1 V
Konektor: Krokodýlí svorky
ELEKTRONIKA A INDIKÁTOR NABÍJENÍ: Ano, přes LED
Pracuje při teplotě: -10°C až +40°C
Rebelcell Start: Doba nabíjení 4-5 h.

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.