LITHIOVÁ NABÍJEČKA PRO OUTDOORBOX THRUSTME 21V10A

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Lithiová nabíječka 21 V10A pro Outdoorbox ThrustMe byla speciálně navržena pro nabíjení The Rebelcell Outdoorbox ThrustMe. Speciálně navržený nabíjecí program zajišťuje rychlé,  bezpečné a automatické nabíjení vašeho Outdoorboxu se správným nabíjecím profilem (napětí / nabíjecí proud). Například The Outdoorbox ThrustMe lze nabít do 5 hodin.

Dostupnost Na dotaz
Kód: LC21V10RETM
2 871,90 Kč 3 475 Kč včetně DPH
LITHIOVÁ NABÍJEČKA PRO OUTDOORBOX THRUSTME 21V10A
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Charger 21V10A overview
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Stav  procesu nabíjení  můžete snadno sledovat prostřednictvím LED indikátoru  na nabíječce. Nabíječka je vybavena řadou  ochranných prvků, jako je ochrana proti zkratu, přepólování a přepěťová ochrana.

Tato nabíječka je  určena pouze  pro nabíjení  Rebelcell Outdoorbox ThrustMe. Pokud nabíjíte jiné baterie nebo Outdoorboxy, než je uvedeno, může dojít k (neopravitelnému) poškození. Nabíječka je určena pouze pro vnitřní použití  a není vodotěsná. Pokud potřebujete nabíječku pro trvalou fixaci ve vaší lodi, podívejte se na naše vodotěsné nabíječky zde . Více informací o našich nabíječkách najdete v naší  znalostní databázi.

Doba nabíjení - Outdoorbox ThrustMe: 4-5 h.

 

  • Tuto nabíječku používejte pouze s Outdoorbox ThrustMe. Nenabíjejte jiné typy baterií nebo venkovní boxy, mohlo by dojít k poškození!
  • Nabíječku vždy umístěte v dobře větraném a suchém prostředí a používejte ji pouze uvnitř. Nabíječka je navržena s hliníkovým pouzdrem jako chladičem. Nezakrývejte jej, aby se pouzdro během nabíjení nepřehřálo.
  • Jev jisker je normální, když připojíte nabíječku k baterii.
  • Nerozebírejte nabíječku. Automaticky to zruší vaši záruku. V případě potřeby servisu nebo opravy kontaktujte svého prodejce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
Doba nabíjení Outdoorbox ThrustMe: 4-5 h
Hmotnost: 1,1 kg
Indikátor stavu nabití: Ano, přes LED
Konektor: ANEN zelená
Maximální nabíjecí proud: 10A
Napájení: 210 W
Ochrana proti přebití: Ano, „automatické vypnutí“ po dokončení procesu nabíjení
Ochrana proti přepólování: Ano
Ochrana proti vysoké teplotě: Ne
Ochrana proti zkratu: Ano
Ochrana před vysokým napětím: Ano
Pracuje při teplotě: -10°C až +40°C
Technika: MCU řízená inteligentní nabíječka baterií s pokročilou technologií vysokofrekvenčního spínaného režimu napájení
Velikost (v cm): Rozměry 170 x 90 x 50 cm

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.