KONEKTOR ANEN SA 50 pro 12V a 24V li-ion baterie

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

50A ANEN konektor pro bezpečné a spolehlivé spojení mezi baterií/outdoorboxem a trollingovým motorem nebo nabíječkou. Pro připojení jsou vždy potřeba dva konektory. Konektory jsou „unisex“ (není zde žádný konektor samec / samice). Při připojování vždy shodujte barvy (např. šedá se šedou, žlutá se žlutou, modrá s modrou), protože konektory různých barev nejsou kompatibilní.

 

ŠEDÁ pro 12V a 24V li-ion baterie

 

  •  1 x konektor ANEN SA50 (50A, max 600V), vhodný pro vodiče do 16 mm2 (např. e-motor, nabíječka).
  •  Pro připojení jsou vždy potřeba dva konektory. Konektory jsou „unisex“ (takže do sebe zaklapnou – není tam žádný konektor samec/samice)
  •  Při připojování konektorů ANEN vždy kombinujte barvy (např. šedá se šedou, žlutá se žlutou, modrá s modrou), protože konektory nelze barevně míchat.
Dostupnost Na dotaz
Kód: 60050REEV1C
196,69 Kč 238 Kč včetně DPH
KONEKTOR ANEN SA 50 pro 12V a 24V li-ion baterie
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží
  • Konektor ANEN SA50 (50A, max 600V) je vhodný pro vodiče do 16 mm2. Stříbrné kontakty lze nalisovat (krimpovacím nástrojem AMP) nebo připájet ke kabelům zařízení (např. trollingový motor, nabíječka), které chcete připojit.
  • Po zalisování nebo připájení zasuňte kontakty do šedého konektoru, dokud neuslyšíte cvaknutí ((nezapomeňte si poznamenat + a – vodičů). Kontakty jsou poté zajištěny a nelze je vyjmout. Nyní můžete připojit šedou zástrčku ANEN k odpovídající šedé zástrčce ANEN pro bezpečné a spolehlivé připojení.
  • Pro připojení jsou vždy potřeba dva konektory. Konektory jsou „unisex“ (takže do sebe zaklapnou – není tam žádný konektor samec / samice). Při připojování konektorů ANEN vždy kombinujte barvy (např. šedá se šedou, žlutá se žlutou, modrá s modrou), protože konektory nelze barevně míchat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.