KONEKTOR ANEN SA 50 pro Outdoorbox ThrustMe

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

50A ANEN konektor pro bezpečné a spolehlivé spojení mezi baterií/outdoorboxem a trollingovým motorem nebo nabíječkou. Pro připojení jsou vždy potřeba dva konektory. Konektory jsou „unisex“ (není zde žádný konektor samec / samice). Při připojování vždy shodujte barvy (např. šedá s šedou, žlutá se žlutou, modrá s modrou, zelená se zelenou), protože konektory různých barev nejsou kompatibilní.

ANEN konektor ZELENÝ: pro Outdoorbox ThrustMe

Dostupnost Na dotaz
Kód: 60050REEV1G
196,69 Kč 238 Kč včetně DPH
KONEKTOR ANEN SA 50 pro Outdoorbox ThrustMe
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
ANEN green closeup
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží
  •  1 x konektor ANEN SA50 (50A, max 600V), vhodný pro vodiče do 16 mm2 (např. e-motor, nabíječka).
  •  Pro připojení jsou vždy potřeba dva konektory. Konektory jsou „unisex“ (takže do sebe zaklapnou – není tam žádný konektor samec/samice)
  •  Při připojování konektorů ANEN vždy kombinujte barvy (např. šedá s šedou, žlutá se žlutou, modrá s modrou, zelená se zelenou), protože konektory nelze barevně míchat.

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.