KONEKTOR ANEN SA 120

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
  • 1 x konektor ANEN SA120 (120A, max 600V), vhodný pro vodiče do 16 mm2 (např. e-motor, nabíječka).
  •  Při připojování konektorů ANEN vždy kombinujte barvy (např. šedá s šedou, žlutá se žlutou), protože konektory nelze barevně míchat.
  •  Pro připojení jsou vždy potřeba dva konektory. Konektory jsou „unisex“ (takže nejsou potřeba žádné konektory samec / samice).
Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: 60120REEV1C
361,98 Kč 438 Kč včetně DPH
KONEKTOR ANEN SA 120
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Konektor pro bezpečné a spolehlivé spojení mezi baterií/outdoorboxem a e-motorem nebo nabíječkou.

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.