KONEKTOR ANEN PA-45 PRO RYCHLO PŘIPOJENÍ ECHOLOTU

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Konektor ANEN PA-45 lze použít jako extra konektor pro Quick Connect Fish finder Univerzální kabel pro bezpečné a spolehlivé spojení mezi baterií a 12V zařízením, jako jsou vyhledávače ryb (s maximálním odběrem proudu 30A).

  •  1 x konektor ANEN PA-45 (30A, max 600V), vhodný pro vodiče 10-20AWG (0,8-2,5mm2) například pro váš vyhledávač ryb.
  •  Pro připojení jsou vždy potřeba dva konektory. Konektory jsou „unisex“ (takže do sebe zaklapnou – není tam žádný konektor samec/samice)
  •  Extra konektor pro Quick Connect Fish Finder Univerzální kabel
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: XXPA45REUA
119,01 Kč 144 Kč včetně DPH
KONEKTOR ANEN PA-45 PRO RYCHLO PŘIPOJENÍ ECHOLOTU
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží
  • Konektor ANEN PA-45 je vhodný pro vodiče 0,8 – 2,5 mm2. Stříbrné kontakty lze nalisovat na kabely zařízení (např. vyhledávač ryb), které chcete připojit.
  • Po zalisování protáhněte vodiče černým krytem (plech) a zasuňte kontakty do červeného / černého konektoru, dokud neuslyšíte cvaknutí (ujistěte se, že jste si všimli + a – vodičů). Kontakty jsou pak zajištěny a nelze je vyjmout.
  • Nyní můžete připojit červený / černý konektor ANEN k odpovídajícímu červeno / černému konektoru ANEN pro bezpečné a spolehlivé připojení.
  • Pro připojení jsou vždy potřeba dva konektory. Konektory jsou „unisex“ (takže do sebe zaklapnou – není tam žádný konektor samec / samice). Pokud potřebujete návod, jak zalisovat konektor, podívejte se na toto video.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.