DRY BAG 5L ŽLUTÝ

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Vodotěsná taška Rebelcell 5L je vodotěsná rolovací taška vyrobená z voděodolného PVC 500D TARPULIN s nastavitelným ramenním popruhem a snadným zavíráním srolováním a zacvaknutím. Velmi praktické pro udržení vašich věcí v suchu při venkovní rekreaci na bellyboatu, kajaku, lovu kaprů nebo kempování.

  •  Vodotěsné: díky materiálu PVC 500D TARPULIN a svařovaným švům.
  •  Snadné zavírání: snadné srolování a zacvaknutí.
  •  Rozměry: 5L
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: REBDR05LY
330,58 Kč 400 Kč včetně DPH
DRY BAG 5L ŽLUTÝ
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Popis produktu není dostupný

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.