Čepice Rebelcell Beanie - šedá

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

Originální čepice Rebelcell, jemně pletená ze 100% akrylu. Tato čepice Rebelcell je vyrobena z příjemného a měkkého materiálu s vyšitým logem Rebelcell na ohrnutém okraji. Díky svému jemnému střihu (jedna velikost padne všem) a pohodlnému strečingu udrží vaši hlavu v teple během chladných, vlhkých a chladných nocí na břehu nebo během turistiky a kempování. Dodává se ve 3 barvách: vínová, vřesová a khaki.

  •  100% akryl, jemně tkaná čepice s kulichem s logem Rebelcell
  •  jedna velikost
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: BEGREYXREACC
330,58 Kč 400 Kč včetně DPH
Čepice Rebelcell Beanie - šedá
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Popis produktu není dostupný

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.