BATERIE 24V70 BT

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

NOVINKA! Lithium -iontová baterie 24V70 BT je druhou největší a nejsilnější baterií v řadě 24V a může se pochlubit výkonem 7 0Ah (1,7 kWh) 

 •  Výkon: 24V - 70 Amper - 1,7 kWh. Nahrazuje 2 x 12V130Ah olověný akumulátor.
 •  Použití: 24V elektrické přívěsné motory
 •  Snadné použití: hluboké vybití až 100 %, IP67 vodotěsné, BT app. Lze nabíjet pomocí běžné nabíječky, „na cestách“ prostřednictvím vašeho přívěsného motoru v kombinaci s Range Extender a přes solární panel.
 •  Doba provozu: závisí na zatížení lodi, povětrnostních podmínkách, proudech a použití elektromotoru, orientační doba provozu až 1-2 rybářské dny s elektromotorem 80 Lbs.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 24070 REUABT
33 037,19 Kč 39 975 Kč včetně DPH
BATERIE 24V70 BT
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Velmi kompaktní a lehká lithium-iontová baterie 24V70 s Bluetooth. Tato baterie běží na 24 V a má výstupní kapacitu 7 0 Ah (1,7 kWh) . Váží 10 Kg, je voděodolný IP67 a má dlouhou životnost. Lze jej nabíjet pomocí AC nabíječky „za pochodu“ prostřednictvím vašeho přívěsného motoru v kombinaci s Range Extender a přes solární panel. S pohodlnou aplikací Rebelcell můžete sledovat stav nabíjení, teplotu a stav baterie.

 • Nabito za 4 hodiny pomocí 20A nabíječky
 • Lze nabíjet „za pochodu“ prostřednictvím vašeho přívěsného motoru v kombinaci s Range Extender
 • Až 1500 nabíjecích cyklů
 • Díky systému správy baterií se nikdy nemůžete vybít příliš hluboko

Baterie 24V70 se používá k napájení 24V elektromotorů, jako jsou výkonné trollingové motory nebo elektrické přívěsné motory . V naší znalostní bázi poskytujeme rozsáhlé informace o provozních dobách s touto baterií v kombinaci s různými přívěsnými motory, trollingovými motory a předními vozíky .

Baterie je zcela bezúdržbová a má až 1500 nabíjecích cyklů . To znamená 1500 nabití a vybití. Je výrazně lehčí než srovnatelná olověná baterie a má mnohem nižší roční ztrátu . Díky vestavěnému Battery Management System se už nikdy nemusíte bát, že byste baterii vybili příliš hluboko a poškodili ji.

DŮLEŽITÉ INFORMACE - 

 • Používejte pouze s 24V elektrickými přívěsnými motory. K připojení zařízení k baterii nikdy nepoužívejte krokodýlí svorky! Tato připojení nejsou bezpečná a mohou vést k rozvoji tepla s poškozením vašeho zařízení nebo baterie. Vždy používejte vhodnou pojistku mezi baterií a trollingovým motorem k ochraně obou a používejte bateriové kabely (s jazýčkovými konektory M8) dostatečné tloušťky a konektory (ANEN) pro připojení vašeho trollingového motoru k baterii pro bezpečné a spolehlivé spojení.
 • Nabíjejte pouze nabíječkou Li-ion baterií s profilem nabíjení CC/CV (29,4V max 35A).
 • K připojení motoru trollingu k baterii nikdy nepoužívejte krokodýlí svorky! Tato spojení nejsou bezpečná a mohou vést k rozvoji tepla, nebezpečným situacím a poškození vašeho trollingového motoru a baterie. Poškození způsobené nevhodnými konektory nebo kabeláží je výslovně vyloučeno z našich záručních podmínek.
 • Vaše baterie je vodotěsná podle standardu IP67. Abyste předešli problémům, ujistěte se, že baterie nikdy není částečně nebo úplně ve vodě na dně vaší lodi a upevněte baterii (např. pomocí fixačních pásků) na povrch bez vibrací, abyste zajistili, že nebude možné sklouznout.
 • KOMPAKTNÍ A LEHKÝ: baterie váží pouhých 10,1 kg a je až o 70 % menší než ekvivalentní sada (2 x 12V130A olověné baterie).
 • VYSOKÁ SNADNÁ OBSLUHA: lehký a kompaktní, lze jej nabíjet rychle a mezi nabíjením (úplné nabití za 4-5 hodin s 20A nabíječkou). lze nabíjet „za pochodu“ prostřednictvím vašeho přívěsného motoru v kombinaci s Range Extender a přes solární panel. Aplikace BT.
 • NÍZKÉ NÁKLADY NA BATERIE: až o 50 % ročně nižší než u olověných baterií.
 • ŠPIČKOVÝ VÝKON: hluboké vybití (až 100 %) bez negativních dopadů na výkon nebo životnost.
 • SPOLEHLIVÁ A DLOUHÁ ŽIVOTNOST: vestavěná ochrana proti zneužití (proti hlubokému vybití, přepětí, vysokým teplotám atd.) díky BMS a životnosti až 10 let.
 • ZÁRUKA: tři roky.

Doplňkové parametry

Kategorie: 24V Baterie
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 11.5 kg
Bezpečnostní třída (IEC 529): IP67
Dobíjení přes alternátor: Ano, v kombinaci s Range Extender
EqPb (srovnatelná olověná baterie): 2x 12V130Ah
Hmotnost10,1: 10,1 kg
Chemie: Lithium-iontová
Indikátor stavu nabití: Ano, prostřednictvím aplikace Rebelcell BT
Integrované vyvažování buněk: Ano
Kapacita (C1-C20): 70Ah
Maximální nabíjecí proud alternátoru: žádné maximum s Range Extender
Maximální nepřetržitý výboj: 100A
Napětí: 25,2 V
Nominální energie: 1,7 kWh
Ochrana proti vysoké teplotě: Ano
Ochrana proti zkratu: Ano
Osvědčení: CE
Rozměry (v mm): 260 x 167 x 210
Samovybíjení: 3 % měsíčně
Špičkový výboj (10 ms): 120A
Vodotěsná Li-ion nabíječka 29,4V20A: 4-5 h.
Záruka: 3 roky
Životnost (#poplatky) (@ ​​100%: 1000
Životnost (#poplatky) (@ ​​80 %: 1500

BATERIE 24V70 BT

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.