12V DC STABILIZÁTOR 9A

Neohodnoceno
Značka: REBELCELL

NOVÝ! Stabilizátor 12V DC 9A  převádí napětí všech 12V baterií Rebelcell na stabilní výstupní napětí 12V . To vám umožní používat vaši baterii Rebelcell s (elektronickým) zařízením, které vyžaduje stabilní 12V výstup nebo má jiný rozsah provozního napětí než vaše baterie. Použití stabilizátoru může prodloužit dobu běhu a zajistit bezproblémový provoz vašeho zařízení.

 •  Použití: hloubkové sondy, LED osvětlení, kamerové vybavení, GPS navigační zařízení
 •  Vodotěsný: naplněný epoxidovou pryskyřicí, IP65 vodotěsný, lze použít venku ve vlhkém prostředí, jako je rybářský člun nebo kajak.
 •  Vestavěná ochrana proti zneužití: automaticky se vypne v případě zkratu, vysoké teploty, vysokého napětí a hlubokého vybití. S integrovanou 10A pojistkou ve + výstupním vodiči pro ochranu vašeho zařízení.
 •  V ceně: 12V DC Stabilizátor 9A, 2x propojovací vodiče (M8/Faston s XT60), 1x Anen PA-45.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: OM1212100WL
1 436,36 Kč 1 738 Kč včetně DPH
12V DC STABILIZÁTOR 9A
Neohodnoceno
Značka: REBELCELL
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 • SNADNÉ PŘIPOJENÍ M8 nebo Faston konektor pro snadné připojení k baterii. 1 kliknutí připojení přes konektor ANEN PA-45 k vašemu 12V zařízení.
 • VODOTĚSNÉ plněné epoxidovou pryskyřicí, IP65 vodotěsné, lze použít venku ve vlhkém prostředí, jako je rybářská loď nebo kajak.

 

 • Používejte pouze s 12V bateriemi Rebelcell s pracovním napětím mezi 9,0 V a 18,0 V. Použití s ​​nevhodnými bateriemi může poškodit převodník. Nikdy nepoužívejte, pokud je napětí baterie nižší než 9,0 V. Podpětí způsobí rychlé zahřátí měniče a povede k nevratnému poškození vašeho měniče.

 

 • Při připojování k baterii dávejte pozor na polaritu (+ vodič k + baterie a – vodič k – baterie). Přepólování může poškodit váš konvertor a vaše zařízení.

 

 • Připojujte pouze k 12V zařízení se spotřebou menší než 9A. Pokud připojíte zařízení, které odebírá více energie, poškodíte převodník!

 

 • Nikdy neinstalujte ani neumisťujte 12V DC stabilizátor na baterii. Stabilizátor 12V DC se může velmi zahřát a poškodit baterii. Připevněte 12V DC stabilizátor na kovovou (hliníkovou) desku pomocí šroubů pro bezpečné použití a dodatečný odvod tepla.
 • VESTAVĚNÁ OCHRANA PROTI ZNEUŽITÍ: automaticky se vypne v případě zkratu, vysoké teploty, vysokého napětí a hlubokého vybití. S integrovanou 10A pojistkou ve + výstupním vodiči pro ochranu vašeho zařízení.
 • ZÁRUKA: 2 roky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Typ: Neizolovaný DC-DC měnič
Napětí: 9V-18V
Výstupní napětí: 12V DC
Napájení: 120 W
Elektrické vedení: Výstup (do zařízení): 1 ​​x 40 cm s konektorem ANEN PA-45
Materiál: Hliník
Rozměry: 74 x 74 x 32 mm
Hmotnost: 300 g
Vestavěná pojistka: Ano (9A) + výstupní kabel DC
Ochrana proti přepólování výstupu: Ano
Bezpečnostní třída (IEC 529): IP65
CE certifikát: Ano

KDO JSME

Jsme Rebelcell, holandská společnost založená v roce 2012. Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme lithium-iontové baterie. Baterie, které váží méně, poskytují více energie, rychleji se nabíjejí a déle vydrží. Baterie, které se pohodlně používají a jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradiční baterie.

PŘENOSNÁ ENERGIE PRO KAŽDÉHO

Zaměřujeme se na všechny, kteří potřebují přenosnou energii venku. Od rybaření, námořní a elektrické plavby až po kempování a turistiku. Ať už potřebujete napájet svůj trollingový motor nebo hloubkoměr, nabíjet telefon, chladit nápoje nebo potřebujete osvítit kemp. Vždy existuje Rebelcell.

OD ZAČÁTKU DO KONCE 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že je důležité přistupovat k bezpečnosti a životnímu prostředí udržitelným způsobem. K tomu je zaměřen celý náš řetězec výroby, balení, přepravy, skladování a recyklace. Spolupracujeme pouze s partnery, kteří vyrábí naše produkty v souladu s evropskými normami CE a používají vysoce kvalitní technologie a materiály.